Browary domowe – zestawy

Posiadamy trzy zestawy startowe dla piwowarów domowych. Zestawy są idealne dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z piwowarstwem domowym od zestawów do warzenia piwa. Zawierają one wszystko, co jest potrzebne do samodzielnego przygotowania domowego piwa, w tym: fermentator, brewkit, plastikowe mieszadło, miarkę do cukru, rurkę fermentacyjną, uszczelkę do rurki, kranik spustowy, termometr paskowy, złote kapsle 50 sztuk, kapsel Eterna i nadwęglan sodu.

 

Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do otwarcia domowego browaru. Jeśli chcesz, możesz wybrać zestaw – zawiera on:

  • 200g glukozy (potrzebnej do nagazowania piwa),
  • kg suchego ekstraktu (zdrowsza alternatywa dla cukru),
  • 40 butelek (do zakapslowania naszego piwa).

 

Piwo domowe można zrobić ze słodu i procesu zacierania. Aby to zrobić, możemy rozbudować nasz zestaw i kupić zestaw uniwersalny, który zawiera wszystko, co jest potrzebne do zacierania naszego pierwszego domowego piwa. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć fermentację, w tym: dwa fermentory, rurkę fermentacyjną, uszczelkę rurki, kranik, mieszadło oraz termometry laboratoryjne i paskowe. Dodatkowo otrzymasz czapki cukromierz nadwęglan sodu jodowy wskaźnik skrobi zawór grawitacyjny filtr pleciony 1,5 m wąż aby Twoje doświadczenie było gładkie od początku do końca!

 

Wybierając jeden z naszych zestawów, możesz wyruszyć w podróż po domowym browarze, która z pewnością nie skończy się na jednej sztuce.