Zestaw do piwa domowego

Zestaw do piwa domowego to zestaw urządzeń służących do produkcji piwa w domu. Warzenie piwa w domu to proces warzenia piwa na małą skalę, do użytku osobistego i niekomercyjnego. Zestaw do warzenia piwa w domu zazwyczaj składa się z naczynia do warzenia, naczynia do fermentacji oraz butelek lub kegów do przechowywania i serwowania. Warzenie piwa w domu często odbywa się przy użyciu zestawów, które zawierają wszystkie niezbędne składniki i

 

Zestaw do piwa domowego – idealny zestaw dla każdego, kto lubi warzyć własne piwo w domu. Dzięki temu sprzętowi możesz łatwo i wygodnie uwarzyć własną partię pysznego piwa.

 

W skład zestawu wchodzą:

 1. Fermentor to przezroczysty, nowoczesny pojemnik do zaparzania o pojemności 33 litrów z podziałką na boku. Można go używać do przygotowywania potraw.
 2. Zacznij warzyć pyszne piwo w domu z tym zestawem Brewkit! Zawiera 1,8 kg chmielowego słodu i 4 profesjonalne rodzaje piwa do wyboru z serii Make Your Own Drink.
 3. Mieszadełko plastikowe.
 4. Miarka do cukru jest kluczem do prawidłowego przeprowadzenia procesu refermentacji i butelkowania piwa.
 5. Rurka do fermentacji plastikowa.
 6. Uszczelka do rurki.
 7. Kranik spustowy do zestawu.
 8. Termometr – nadaje się do przyklejenia na fermentor.
 9. Kapsle uniwersalne 50 szt.
 10. Dwuramienna kapslownica to wygodna i funkcjonalna ręczna zakręcarka, która ułatwia zakręcanie butelek o różnych kształtach i rozmiarach.
 11. Nadwęglan sodu – najlepszy środek do dezynfekcji butelek i sprzętu.
 12. Idealny cukromierz – pozwala sprawdzić gęstość beczki i piwa.
 13. Książka o piwowarstwie domowym w języku polskim – wyczerpujące instrukcje dotyczące produkcji piwa w domu z wykorzystaniem technologii.

 

Zestaw pozwala uwarzyć 5-6 litrów doskonałej jakości piwa. Po zabutelkowaniu w butelkach następuje refermentacja, dzięki której napój staje się naturalnie gazowany. Cały proces produkcji domowego piwa jest łatwy i nie wymaga specjalnych umiejętności ani predyspozycji. Nasza technologia została przetestowana przez wielu klientów i profesjonalistów zajmujących się domowym piwem.